شرکت نوین سیزال صنعت ، تنها نماینده رسمی سیزال در ایران فعالیت خود را از سال 1384 با واردات موکت های اداری، مسکونی، تجاری، هتلی و چمن مصنوعی از کشور آلمان،آغاز نموده است.بیش از یک دهه است تمام تلاشمان را به کار برده ایم که بتوانیم در جهت تغییر باور و الگوی نگرش جامعه به ارزش موکت در محیط پیرامون، گام های ارزشمندی برداریم.

پیشرفت تکنولوژی در جوامع بشری و افزایش آلودگی های محیطی باعث گردیده تا حفظ پاکیزگی محیط پیرامونبه یکی از دغدغه های اصلی افراد در عصر حاضر تبدیل شود. برای ایجاد یک ذهنیت مثبت در ذهن بیننده ای کهبرای اولین بار به خانه یا ساختمان شما قدم می گذارد؛ زیبایی و پاکیزگی فضای ورودی از اهمیت بالایی برخوردار است.

خلاقیت، دانش و تجربه ای که در طول سالیان متمادی از سیزال به دست آورده ایم را توشه راه کرده و با یک نگاه نو و تخصصی به صنعت سیستم های پادری، محصولی مطابق نیاز شما مصرف کنندگان گرامی به بازار عرضه نموده ایم. این محصولات بسته به خصوصیات و حجم تردد فضایی که قرار است در آن استفاده شود در سه بخش بیرونی، میانی و داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.

سیستم های پادری تخصصی نوین سیزال صنعت به گونه ای طراحی شده است که نه تنها از نفوذ گرد و خاک و رطوبت به داخل ساختمان جلوگیری نموده، بلکه باعث کاهش چشمگیر هزینه های مربوط به نظافت و تعمیرات و نگهداری ساختمان می شود.

از دیگر مزیت های سیستم های پادری، نقش مهم آن در ایمنی افراد می باشد. از آسیب های گزارش شده در اثر عدم استفاده از پادری مناسب، می توان به خطر افتادگی ، سقوط، لغزش و … اشاره کرد.با انتخاب مناسب ترین متریال جهت ورودی ساختمان و نصب سیستم های پادری تخصصی، از بروز حوادث نام برده جلوگیری نمود.